Zaznacz stronę

Wykonujemy konstrukcje drewniane

Oferujemy profesjonalne usługi wykonania różnych rodzajów konstrukcji drewnianych

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług przy budowie altan i innych drewnianych budowli małej architektury – garaży, drewutni, szop. Wykonujemy również nietypowe rozwiązania – jak połączenie altan i drewutni czy też budowę altan wypoczynkowych z oryginalnego, kręconego leśnego drewna. Produkujemy także na zamówienie meble ogrodowe.

ALTANY i ZADASZENIA

Wykonujemy altany i zadaszenia oraz inne budowle małej architektury ogrodowej zgodnie z wytycznymi i pragnieniami klienta. Są to lekkie konstrukcje z drewna iglastego często budowane z tradycyjnym czopowym ciesielskim połączeniem, eliminując metalowe łączniki. Konstrukcje impregnujemy.

GARAŻE, WIATY, DREWUTNIE

Budowle wykonujemy zgodnie z planami. Zazwyczaj stosujemy wysuszone drewno świerkowe i sosnowe. Do połączeń drewnianych elementów konstrukcji,oprócz połączeń tradycyjnych takich jak połączenia czopowe, zakładkowe, na tzw. jaskółczy ogon i innych, stosujemy także metalowe łączniki ciesielskie, gwoździe, wkręty do drewna, śruby i zszywki. Wszystkie drewniane elementy konstrukcji budynku, w szczególności podwaliny ścian, tak zewnętrznych jak i wewnętrznych, izolujemy od bezpośredniego kontaktu z podłożem betonowym.

MEBLE OGRODOWE

Uzupełnieniem naszej oferty jest wykonanie na zamówienie i pod wymiar drewnianych mebli ogrodowych i placów zabaw. Elementy są wykonywane z dużą dbałością o szczegóły. Meble impregnujemy i malujemy na wskazane kolory.