Zaznacz stronę

Ekologiczna, naturalna – drewniana – alternatywa dla tworzyw sztucznych coraz bardziej podbija serca osób szukających wykonawcy konstrukcji dla domu, działki czy ogrodu. Drewno przede wszystkim dobrze się prezentuje w otoczeniu naturalnej aranżacji, przy odpowiedniej impregnacji jest też tak samo trwałe, jak najbardziej odporne na uszkodzenia materiały sztuczne. Obiekt taki jak altanka drewniana, wiata, czy garaż musi przede wszystkim niezawodnie pełnić swoją funkcję – konieczna jest więc odpowiednia technika i doświadczenie wykonawcy, potwierdzające jego kwalifikacje.

Obiekty i meble ogrodowe, takie jak altanka drewniana, drewutnia, bania czy sauna, to konstrukcje wymagające sumiennego, dokładnego wykonania – nie tylko zapewnia to doskonałą estetykę, ale także długą żywotność. Należy postawić na sprawdzonego, sumiennego producenta, ponieważ tylko odpowiednia troska o standard gwarantuje wytrzymałość produktu. Wybór naturalnych materiałów także nie powinien być nieprzypadkowy – najlepiej zdecydować się na dedykowane dla mebli ogrodowych, altanek drewnianych i innych obiektów rodzaje surowca wysokiej jakości, trwałego i odpornego na działanie zmiennych warunków atmosferycznych.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług przy budowie altan i innych drewnianych budowli małej architektury – garaży, drewutni, szop. Wykonujemy również nietypowe rozwiązania – jak połączenie altan i drewutni czy też budowę altan wypoczynkowych z oryginalnego, kręconego leśnego drewna. Produkujemy także na zamówienie meble ogrodowe.

WYKONUJEMY

altanki drewniane lekkiej konstrukcji
meble ogrodowe
drewutnie
wiaty drewniane
garaże w konstrukcji szkieletowej
garaże samochodowe, carporty
rynny drewniane
pokrycia dachu: wiór, gont (dł. gontu 60cm)

ALTANY i ZADASZENIA

Wykonujemy altany i zadaszenia oraz inne budowle małej architektury ogrodowej zgodnie z wytycznymi i pragnieniami klienta. Są to lekkie konstrukcje z drewna iglastego często budowane z tradycyjnym czopowym ciesielskim połączeniem, eliminując metalowe łączniki. Konstrukcje impregnujemy.

GARAŻE, WIATY, DREWUTNIE

Budowle wykonujemy zgodnie z planami. Zazwyczaj stosujemy wysuszone drewno świerkowe i sosnowe. Do połączeń drewnianych elementów konstrukcji,oprócz połączeń tradycyjnych takich jak połączenia czopowe, zakładkowe, na tzw. jaskółczy ogon i innych, stosujemy także metalowe łączniki ciesielskie, gwoździe, wkręty do drewna, śruby i zszywki. Wszystkie drewniane elementy konstrukcji budynku, w szczególności podwaliny ścian, tak zewnętrznych jak i wewnętrznych, izolujemy od bezpośredniego kontaktu z podłożem betonowym.

MEBLE OGRODOWE

Uzupełnieniem naszej oferty jest wykonanie na zamówienie i pod wymiar drewnianych mebli ogrodowych i placów zabaw. Elementy są wykonywane z dużą dbałością o szczegóły. Meble impregnujemy i malujemy na wskazane kolory.

Jesteś zainteresowany naszymi usługami?

Tel. 697 510 347